+38 (050) 363-33-03

Пн-Пт з 10:00 до 18:00
Landing page за $200
створимо прототип, запустимо рекламу, протестуємо і приведемо клієнтів
Як ми створюємо landing?
і чому потрібно робити саме так
концепція
На даному етапі ми створюємо прототип майбутнього сайту, пишемо контент, вибираємо матеріали. Розробляємо гіпотези просування товару/послуги на ринок

реклама

Залежно від вашого товару/послуги обираємо рекламні канали. На основі гіпотез створюємо тексти оголошень
тестування
Сайт автоматично тестує наші створені гіпотези. На підставі статистики вносимо корегування для досягнення кращих конверсій
Акційна пропозиція!
лендинг + Google реклама = $400
Створимо лендінг, налаштуємо рекламу, приведемо клієнтів!
Наші ціни
швидкий старт

$200

за 1 тиждень
Лендінг на конструкторі
Текстовий контент для сайту


профі
$500 $400
за 2 тижня
Лендінг на конструкторі
Текстовий контент для сайту
Зручне керування
Запуск реклами Google Ads
індивідуальний
від $800
за 4 тижня
Унікальний дизайн
Текстовий контент для сайту
Зручне керування
Запуск рекламы Google Ads
Портфоліо
КРЕАТИВНО. ПРОФЕСійно. зі смаком
Відгуки про нас
наші клієнти цінять нас і тому рекомендують нас друзям
На момент розгляду кандидатів для реалізації ідеї "під ключ" у нас вже був гіркий досвід з ненадійними виконавцями, через яких ми втратили найдорожчий ресурс - час. Веб-студію "Ukrmisto" (попередня назва компанії OLEUS) мені порекомендувала одна з моїх співробітниць. Під час переговорів я побачив розуміння своїх цілей з їхнього боку, а також процес реалізації проекту.
Григорій Дмитрович
Директор мережі аптек "Не болей"
На ринку послуг розробки веб-сайтів представлено величезна кількість веб-студій. Однак більшість з них вирішують в першу чергу лише проблему розробки сайту і не мають комплексного підходу до побудови продажів. Ми, з нашого боку, розуміли, що нам потрібне не просто сайт, а ціла стратегія виходу на ринок та запуску продажів. Саме комплексну послугу нам запропонувала компанія OLEUS, що стало визначальним фактором при виборі підрядника.
Еміль таїров
Директор служби доставки Котосуші
Компанію OLEUS мені порадила знайома, яка раніше замовляла розробку інтернет-магазину біжутерії. Команда OLEUS виконала розробку та пошукове просування сайту. Результат співпраці перевершив всі мої очікування. Налаштування та ведення рекламної кампанії в Google Ads вразило всіх моїх конкурентів.
ГАнна Миколаївна
Директор компанії iPiccadilly

Oleus has been a pleasure to work with - great web development skills and very convenient to be able to add several developers to a project at the same time. Both developers and project managers are easy to work with, very responsive and overall it has been seamless communication, which is very important when working across different timezones. Highly recommend for any web development projects. 

Kateryna Sytnyk

CEO, fract

Наші клієнти
поважаємо і допомогаємо